AMIRAL YAYCI: "TURKIYE DUSMANLARI HEDEF DEGISTIRMEZ, YONTEM DEGISTIRIR."

Sosyal Medyada Paylaş!

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi yaptığı açıklamada, "Rusya Ukranyayı işgal ederken, Cbs News İstanbul'un bir kısmını Yunanistan toprağı olarak göstermekte beis görmemiş anlaşılan..." açıklamasında bulundu. Konuya ilişkin TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı yaptığı açıklamada, "Türkiye düşmanları hedef değiştirmez, yöntem değiştirir" değerlendirmesinde bulundu...

CBS NEWS İSTANBUL'UN BİR KISMINI YUNANİSTAN TOPRAĞI OLARAK GÖSTERDİ...

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi'nden yapılan açıklamada CBS NEWS'in İstanbul'un bir kısmını Yunanistan toprağı olarak gösterdiği kaydedildi. Merkezden yapılan açıklamada, "Rusya Ukranyayı işgal ederken, CBS News İstanbul'un bir kısmını Yunanistan toprağı olarak göstermekte beis görmemiş anlaşılan." ifadelerine yer verildi.

AMİRAL YAYCI: "TÜRKİYE DÜŞMANLARI HEDEF DEĞİŞTİRMEZ, YÖNTEM DEĞİŞTİRİR."

Konuya ilişkin TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı yaptığı açıklamada, "Türkiye düşmanları hedef değiştirmez, yöntem değiştirir. İşte hedefleri. Türkiye her daim uyanık ve güçlü olmak zorundadır. CBS NEWS'inkine benzerlik gösteren Nick Danfort'ın haritası da aşağıda sunulmuştur." dedi.

Kaynak: https://www.nytimes.com/interactive/2016/05/13/opinion/sunday/15danforth-web.html

İŞTE SİZE AVRUPA PARLAMENTOSU ARAŞTIRMA KURUMU'NUN YAYINLADIĞI HARİTA...

 

Amiral Yaycı TÜRK DEGS resmi twitter hesabından yaptığı açıklamanın devamında, "İşte size Avrupa Parlamentosu Araştırma Kurumu'nun yayınladığı harita. Türkiye’nin toprak bütünlüğüne saygı duymayan, topraklarında gözü olan hiç kimse, hiçbir devlet ya da yapı dost kabul edilemez. Türk’ün onuru buna izin vermez!" dedi...

Kaynak: https://epthinktank.eu/2016/12/10/iraqikurds/

YUNANİSTAN VEYA BAŞKA BİR AVRUPA ÜLKESİ İÇİN BÖYLE BİR RAPOR YAYIMLAYABİLİRLER Mİ?

 

 

Avrupa Parlamentosu'nun yayınladığı sözde Kürdistan raporuna dikkat çeken Amiral Yaycı, “AP yayımladığı raporda sözde güya Kürdistan iddialarını incelemişler ve haritalar yayımlamışlar. Yunanistan veya başka bir Avrupa ülkesi için böyle bir rapor yayımlayabilirler mi?” dedi.