AMIRAL YAYCI'DAN DIYARBAKIR ANNELERINE ANLAMLI ZIYARET...

Sosyal Medyada Paylaş!

ASAM TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı, PKK terör örgütü tarafından kaçırılan Diyarbakır anneleri ve babalarını ziyaret etti.

YAYCI'DAN DİYARBAKIR ANNELERİNE ZİYARET

ASAM TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı, PKK terör örgütü tarafından kaçırılan Diyarbakır anneleri ve babalarını ziyaret etti. Ziyaretin ardından Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezinden yapılan açıklamada, "18 yaşından küçük çocukları kaçırıp eline silah vermek insanlık suçudur. PKK terör örgütü insanlığa karşı suç işleyen bir örgüttür. Bu örgütle iltisaklı olanlar Birleşmiş Milletler, Uluslararası Ceza Mahkemesi’nde yargılanmalıdır." ifadelerine yer verildi. 

DİYARBAKIR'DA EVLAT NÖBETİ!

Diyarbakır Evlat Nöbeti 3 Eylül 2019'dan beri sürüyor... 866 gündür nöbet devam ederken nöbete devam eden toplam 253 aile var. Nöbette yer alan 33 aile evladına kavuşmuştur...

DİYARBAKIR ANNELERİ ZİYARETİNDE YAYCI'YA ZENTÜRK DE EŞLİK ETTİ

ASAM TÜRK DEGS Başkanı Cihat Yaycı'ya eşlik eden TÜRK DEGS Danışma Kurulu üyesi Ardan Zentürk de Diyarbakır anneleri ve babalarını ziyaret etti ve PKK terör örgütünün insanlık suçu işlediğine bizzat tanıklık edenlerle görüştü.

DENİZLERDEKİ MİSAK-I MİLLİ MAVİ VATAN: DİYARBAKIR

ASAM TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı, Diyarbakır Anneleri ziyaretinin ardından Diyarbakır’da "Denizlerimizdeki Misak-ı Milli Mavi Vatan" isimli bir konferans gerçekleştirerek Diyarbakırlılar ile buluştu. Cgerxvin Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Amiral Yaycı'nın yanı sıra Ak Parti MKYK Üyesi Metin Külünk ve Gazeteci/Yazar Ardan Zentürk de konuşma gerçekleştirdi.

AMİRAL YAYCI'DAN DİYARBAKIR'DA "SORU VE CEVAPLARLA MONTRÖ" KİTABI İÇİN İMZA GÜNÜ

ASAM TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı, Diyarbakır Annelerini ziyaretinin ardından gerçekleştirdiği Mavi Vatan Konferansı sonrasında yeni kitabı "Soru ve Cevaplarla Montrö" için imza günü gerçekleştirdi.