ASAM TURK DEGS TURKMEN DIPLOMASI OKULU'NDA PROF. DR. UMIT OZDAG DERS VERDI

Sosyal Medyada Paylaş!

Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (ASAM) ve Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi (TÜRK DEGS) ortaklığında gerçekleştirilen Türkmen Diplomasi Okulu'nda bu hafta Prof. Dr. Ümit Özdağ ders verdi. Özdağ, "Malazgirt'ten evvel Halep'te, Telafer'de vardık oralar Türk yurdudur." ifadelerini kullandı.

ASAM TÜRK DEGS TÜRKMEN DİPLOMASİ OKULU'NDA PROF. DR. ÜMİT ÖZDAĞ DERS VERDİ

Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (ASAM) ve Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi (TÜRK DEGS) ortaklığında gerçekleştirilen Türkmen Diplomasi Okulu'nda bu haftaki dersi Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın verdiği duyuruldu. Merkezden yapılan açıklamada, "ASAM TÜRK DEGS Türkmen Diplomasi Okulu'nda Bugün; Prof. Dr. Ümit Özdağ ders verecektir..." ifadelerine yer verildi. 5 Şubat 2022 Cumartesi akşamı saat 20.00'de gerçekleştirilen derse gelecek vaad eden Türk (Türkmen) öğrenciler katıldı.

ÖZDAĞ: "SON 4 BİN SENEDİR DEVLETSİZ KALMAMIŞ BİR MİLLETİZ!"

ASAM TÜRK DEGS Türkmen Diplomasi Okulu'nda bu hafta ders veren Prof. Dr. Ümit Özdağ, "Malazgirt'ten evvel Halep'te, Telafer'de vardık, oralar Türk yurdudur. Son 4 bin senedir devletsiz kalmamış bir milletiz. Umutsuzluk için hiçbir sebebimiz yok." değerlendirmesinde bulundu.