BOLUCULER CIHAT YAYCI’YI HEDEFE KOYDU. DEMEK KI YAYCI DOGRU YOLDA.

Sosyal Medyada Paylaş!

TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı, "Irak’ın kuzeyine 'Irak Kürdistan Bölgesi' diyen biri Irak Türklerinin ve Türkmeneli’nin temsilcisi olamaz!" dedi. Bölücüler Cihat Yaycı'yı hedefe koydu! Bölücü Avatoday Türkçe, "Cihat Yaycı, Kürdistan Bölgesi'ni hedef aldı. Emekli Tümamiral Cihat Yaycı, 'Irak’ın kuzeyine ‘Irak Kürdistan Bölgesi' diyen biri Irak Türklerinin ve Türkmeneli’nin temsilcisi olamaz!” diyerek Kürdistan Bölgesi Bakanı Aydın Maruf üzerinden Kürdistan Bölgesi statüsünü hedef aldı." dedi. Demek ki Cihat Yaycı doğru yolda!!

YAYCI: "IRAK’IN KUZEYİNE 'IRAK KÜRDİSTAN BÖLGESİ' DİYEN BİRİ IRAK TÜRKLERİNİN VE TÜRKMENELİ’NİN TEMSİLCİSİ OLAMAZ!"

 

TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı; "Irak’ın kuzeyine 'Irak Kürdistan Bölgesi' diyen biri Irak Türklerinin ve Türkmeneli’nin temsilcisi olamaz! Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından da Irak Türklerinin temsilcisi olarak muhattap alınamaz! Biz Allah aşkına ne ve kimlerle iş yaptığımızın farkında mıyız?"

Cihat Yaycı, "Gelmiş TRT KÜRDİ Kanalını da ziyaret etmiş!! Bizim Dışişlerimiz de Türkmen temsilci olarak kabul edip, resimler ve demeç veriyor!! İnanılmaz.."

BÖLÜCÜLER CİHAT YAYCI’YI HEDEFE KOYDU. DEMEK Kİ YAYCI DOĞRU YOLDA.