BÜTÜN HALKIMIZ YUNAN MİLLİ MARŞINI OKUSUN!

Sosyal Medyada Paylaş!

TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı TVNET ekranlarında bütün Türk halkının Yunan milli marşını okuması gerektiğini ifade etti. Yaycı, "Yunan milli marşında 'Daha fazla Türk kanı, daha fazla Türk kanı' ifadeleri vardır. Aslında bütün vatandaşlarımızın Yunan milli marşının Türkçe tercümesini okumasını tavsiye ederim." ifadelerini kullandı.

YUNANİSTAN MİLLİ MARŞI: "DERİN OKYANUS İŞTE BÖYLE UĞULDASIN İSTERDİM. VE DALGASINDA BOĞULSUN HER TÜRK TOHUMU."

Geçtiğimiz günlerde Yunan Milli Marşı'nın Türkçe tercümesini yayımlayan Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi, Yunanistan Milli Marşı içerisinde "Derin okyanus, işte böyle uğuldasın isterdim. Ve dalgasında boğulsun, her Türk tohumu." gibi Türk milletine hakaret içeren, aşağılayıcı ifadelerinin yer aldığı açıklamıştı.

 

 

Cihat Yaycı korkunç gerçeği açıkladı: Herkes Yunan marşını okusun

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi Başkanı Cihat Yaycı tarafından gündeme getirilen skandal Yunan milli marşı gündem olmaya devam ediyor. Milli Gazete, Cihat Yaycı korkunç gerçeği açıkladı olarak duyuruyor.

Türkiye ile Yunanistan arasındaki Ege Denizi krizi gün geçtikçe daha da çok büyüyor. Son yaşanan olayları yorumlayan Emekli tümamiral Cihat Yaycı Yunanistan’ın Türkiye ile ilgili hedeflerini kendisini dinleyenlere bir kez daha hatırlattı. Yaycı Yunan milli marşında “Daha fazla Türk kanı, daha fazla Türk kanı” ifadelerinin geçtiğini söyledi.

“DAHA FAZLA TÜRK KANI…”

Emekli tümamiral Cihat Yaycı Fenerbahçe maçı sonrası Olympiakos Başkanının "Şehrimizde kazandığımız bu zafer çok anlamlı" açıklamasına değinirken belki de bir çok kişinin bilmediği korkunç Yunanistan milli marşlı gerçeğini şu sözlerle anlattı:

Yaycı, “Bir Yunan futbol kulübünün başkanının aklında bu varsa, Yunan devletini yönetenlerin ve askerin aklında da hep bu vardır. Yunan milli marşında “Daha fazla Türk kanı, daha fazla Türk kanı” ifadeleri vardır. Aslında bütün vatandaşlarımızın Yunan milli marşının Türkçe tercümesini okumasını tavsiye ederim.”

Kaynak: https://www.milligazete.com.tr/haber/7972615/cihat-yayci-korkunc-gercegi-acikladi-herkes-yunan-marsini-okusun