DOÇ. DR. CİHAT YAYCI ZAFER PARTİSİ'NE MAVİ VATAN VE HUKUKİ HAKLILIĞIMIZ KONULU BİR TAKDİM GERÇEKLEŞTİRDİ

Sosyal Medyada Paylaş!

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı, Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın daveti üzerine 29 Ekim 2021 tarihinde Zafer Partisi Misak-ı Milli Salonunda Parti Meclisinde  “Mavi Vatan ve hukuki haklılığımız” konulu bir takdim gerçekleştirdi.

MAVİ VATANI ANLATMAYA GÖNÜLLÜ VE HAZIRIZ

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi Türk Deniz Yetki Alanlarını (Mavi Vatanı) savunmaya ve Türk hak ve menfaatlerini gönüllü olarak anlatmaya devam ediyor. 13 Ekim 2021 tarihinde TÜRK DEGS twitter hesabından bir çağrı gerçekleştirmişti. "Ülkemizin tüm siyasi parti liderlerine 'Mavi Vatan, Önemi ve Yapılması Gerekenler' hakkında brifing vermeye gönüllü ve hazırız. Davet edildiğimiz takdirde gelip anlatabiliriz." ifadelerine yer verilmişti.

TÜRK DEGS BAŞKANI DOÇ. DR. CİHAT YAYCI ZAFER PARTİSİ'NE MAVİ VATAN VE HUKUKİ HAKLILIĞIMIZ KONULU BİR TAKDİM GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu çağrıya istinaden Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ tarafından davet edildiğini duyuran TÜRK DEGS, 29 Ekim’de Zafer Partisi Misak-ı Milli Salonunda Parti Meclisinde  “Mavi Vatan ve hukuki haklılığımız” konulu bir takdim gerçekleştirdi.