FETÖ DESTEKÇİSİ MİCHAEL RUBİN, YUNANİSTAN'I ATLAMADI

Sosyal Medyada Paylaş!

FETÖ'ye yoğun destekleriyle tanınan ABD'li yazar Michael Rubin, şimdi de Yunanistan'a destek çağrısında bulundu. Kaleme aldığı her yazı ve analizde Türk düşmanlığına yer veren Rubin şimdi de Yunanistan'ın Türkiye karşı silahlandırılması çağrısında bulundu. Sözde analizlerinde sıklıkla Türkiye'nin dışlanması ve gerekirse Türkiye'ye karşı Batılı güçlerin asker kullanmasına kadar varan hadsiz önerilere yer veren Rubin, şimdi de Türkiye'nin savunma sanayii hamlelerini hedef alarak Yunanistan'ın Türkiye'ye karşı her anlamda güçlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Rubin; "ABD'nin Yunanistan'a Türkiye'ninkilerden daha gelişmiş platformlar satmasının zamanı geldi. Bu sayede Yunanistan, Türkiye'nin elde ettiği avantajlara karşı denge kazanmış olacak." sözlerine daha cüretkar ifadelerle devam eden Rubin; "Türkiye'nin F-16'sı mı var, o zaman Yunanistan'ın F-35'i olmalı. Türkiye Anadolu Gemisini mi çıkardı, o zaman Yunanistan Zumwalt sınıfı gemilere sahip olmalı. Türkiye yerli Bayraktar S/İHA mı yapıyor, o zaman Yunanistan'a Predator ve MQ-9'lar verilmeli!" diyerek Yunanistan'ı Türkiye karşısında daha silahlandırma çağrısında bulundu! 

Yunanistan ve GKRY'nin Türkiye karşısında askeri avantaja sahip olması gerektiğini belirten Rubin, Türkiye'nin daha fazla uçağa ve askeri ekipmana sahip olmaması gerektiğini belirtti. Diğer yandan tutuklu FETÖ'cu askerlere ve pilotları da atlamayan Rubin, 15 Temmuz gecesi Türk halkına bomba yağdıran FETÖ'cu pilotların serbest bırakılmasına yönelik ifadeler kullanarak destek verdiği terör ve casus örgütü FETÖ'ye de göz kırptı!

Kaynak;  https://www.pentapostagma.gr/ethnika-themata/ellinotoyrkika/7101290_fotia-kai-labra-o-michael-rubin-kata-tis-agkyras-i-toyrkia