KERKUK'E SES VER TURKIYE!

Sosyal Medyada Paylaş!

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi, KYB Lideri Talabani’nin 1992 yılında yaptığı konuşmadan kesitler paylaşmış ve Talabani'nin Türk yurdu Kerkük üzerindeki işgal planını gözler önüne sermişti... Kerkük'ün sözde Kürdistan projesinin en önemli hedeflerinden biri olduğunu hatırlatan uyarı kapsamında, "Ses ver Türkiye! Ses verin Türkler!" denilmişti. Paylaşımın ardından Türk milleti Türk yurdu Kerkük'e sahip çıkarak Twitter'da #KerkükeSesVerTürkiye hashtagini gündeme taşıdı.

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi, KYB Lideri Talabani'nin 1992 yılında yaptığı konuşmadan işte bu işgalci niyetleri paylaştı!!

 

KERKÜK İÇİN SES VER TÜRKİYE...

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi'nden yapılan açıklamada "KYB Lideri Talabani’nin 1992 yılında yaptığı konuşma... Kerkük, sözde Kürdistan projesinin en önemli hedeflerinden birisidir! 1992 yılında yapılan bu konuşmada Kerkük başta olmak üzere tüm Türkmeneli’nin işgalinin hedeflendiği görülüyor. Ses ver Türkiye! Ses verin Türkler!!" ifadelerine yer verilmişti.

TÜRK MİLLETİ KERKÜK'E SES VERDİ!

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi'nin yaptığı çağrıya Türk milleti sessiz kalmadı... Twitter'da #KerkükeSesVerTürkiye hashtagi 1. sıraya yerleşti. Türk milleti Kerkük'e ses verdi. "Kerkük Türk'tür, Türk Kalacak..."