MAVI VATAN DENIZCILIK VE GLOBAL STRATEJILER DERNEGI ELAZIG TEMSILCILIGINE EROL KARA GETIRILDI

Sosyal Medyada Paylaş!

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi 11 Aralık'ta duyurmuş ve Elazığ, Erzurum, Mardin, Van, Gaziantep ve Denizli illerine temsilcilikler açıldığını beyan etmişti. Mavi Vatan Denizcilik ve Global Stratejiler Derneği Elazığ temsilciliğine ise Erol Kara getirildi.

Erol Kara - Mavi Vatan Denizcilik ve Global Stratejiler Derneği Elazığ Temsilcisi

MAVİ VATAN DENİZCİLİK VE GLOBAL STRATEJİLER DERNEĞİ ELAZIĞ TEMSİLCİLİĞİNE EROL KARA GETİRİLDİ

Dernek temsilciliğinin Elazığ'da kurulmasının önemli olduğunu belirten Kara, Türkiye için hayati öneme sahip olan Mavi Vatan konusunda yapmış olduğu çalışmalarla bilinen Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı'nın Başkanı olduğu Türk Denizcilik ve Stratejiler Derneğini kurumsallaştırmak ve Mavi Vatan hareketinin bir ya da birkaç kişiye değil tüm millete ve ülkeye ait bir hareket olması amacıyla Mavi Vatan Denizcilik ve Global Stratejiler Derneğinin kurulduğunu söyledi.

Kısa sürede tüm yurttan vatandaşların dahil olmasıyla üye sayısını ve Mavi Vatan hareketinin gücünü artırmayı amaçlayan Mavi Vatan Denizcilik ve Global Stratejiler Derneği merkezinin Ankara'da bulunacağı fakat çalışmaların İstanbul merkezli olarak yürütüleceği belirtildi.

Kaynak: https://www.sondakika.com/yerel/haber-mavi-vatan-denizcilik-ve-global-stratejiler-14595393/