RUM FAŞİZMİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPANLAR FAŞİZME GEÇİT VERMEYECEKMİŞ! (SABAHATTİN İSMAİL)

Sosyal Medyada Paylaş!

RUM FAŞİZMİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPANLAR FAŞİZME GEÇİT VERMEYECEKMİŞ! 

 

SABAHATTİN İSMAİL 

 

İşbirlikçi yaygaracılar, Meclis’te Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu’nu yine linç etmeye kalktılar. 

Dün Denktaş’a, Eroğlu’na, Zorlu Töre’ye, TMT’cilere, bu devleti savunan herkese yaptıkları faşist saldırıları bugün Tahsin Ertuğruloğlu’na yapıyorlar. 

Bağırıp çağırarak, hakaret ederek, gürültü yaparak susturabileceklerini sanıyorlar.

Ağızlarının payını yine aldılar. 

Şirretliği kendi reklamı için kullanan biri, Dışişleri Bakanına “yüzsüz” diye saldırdı. 

Ne ki, bunu duymazdan gelen CTP Genel Başkanı, “Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” misali, Tahsin Ertuğruloğlu’nu kendilerine hakaret etmekle suçladı. 

Yağ gibi üste çıkmak tam da budur. 

Sanki günlerdir sosyal medyada Tahsin Ertuğruloğlu’na, en ağır ifadelerle hakaret edenler, saldırıp aşağılayanlar ve bu şirretliği önceki gün Meclise de taşıyanlar kendileri değilmiş gibi mağdur rolüne soyundular 

Nitekim, CTP Genel Sekreteri de hızını alamayarak “ FAŞİZME GEÇİT VERMEYECEKLERİNİ” söyledi

Breh Breh, analar ne aslanlar doğuruyormuş!!! 

 

RUM FAŞİZMİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPANLAR 

 

Sanki bu ülkede eli kanlı, ENOSİS’çi, hegemonyacı Rum faşizmi ile işbirliği yapanlar kendileri değilmiş gibi... 

Sanki CTP iktidarlarında partizanlığı doruğa çıkaranlar, kendileri gibi düşünmeyenleri görevden alanlar, eleştirenleri susturmaya çalışanlar, oradan oraya sürenler, yasalar uyarınca vatandaşlık hakkı kazanan insanların, sırf “Türk oldukları için”, ırkçı faşist bir zihniyetle, vatandaşlık haklarını vermeyenler kendileri değilmiş gibi... 

Sanki kendileri gibi düşünmeyenleri sindirip susturmak ve itibarsızlaştırmak için her türlü aşağılık sıfatı kullanarak saldıranlar kendileri değilmiş gibi... 

Kongresinde ENOSİS kararı alan, Rum Meclisi’nde alınan ENOSİS kararına Rum faşistleri ile birlikte oy veren, tarihi ENOSİS mücadelesi ile dolu olan AKEL ile gizli 10 işbirliği protokolü imzalayan ve işbirliği yapan siz değil misiniz? 

Halkımızın bağrından çıkan TMT’ye, TMT’cilere, TMT’yi ve KKTC’yi kuran liderimiz Denktaş‘a, Anavatan Türkiye’ye ve ordumuza, FAŞİST, ENOSİS’Çİ eli kanlı EOKA’ya karşı mücadele ettikleri için, faşist Rumlarla birlikte saldıran siz değil misiniz? 

İngiliz-ABD emperyalizminin hazırladığı Annan Planı’nı savunurken, ellerinize verilen düdükler ve emperyalist AB Bayrakları ile liderimiz Denktaş’ın kapısına dayanıp, canını alması için Azrail’i göreve çağıran siz değil miydiniz? 

Faşist, hegemonyacı, ENOSİS’çi Rum partileri ile ağız birliği ve ittifak içinde KKTC’nin tanınmasına, iki devletli çözüme, self-determinasyon hakkımıza karşı çıkan siz değil misiniz? 

Rum faşistleri ile birlikte, “Kıbrıs Türklerinin ayrı egemenlik hakkı yok. Egemen eşitlik ve eşit uluslararası statü kabul edilemez..“ diyen siz değil misiniz? 

 

GÜLDÜRMEYİN ADAMI! 

 

Rum faşistleri ile işbirliği yapanlar, Faşizme geçit vermeyecekmiş! 

Tam komedi!

Asıl faşistlik, tüm adanın tek egemen devleti olduğunu iddia eden, Türk Halkını azınlık gören faşist, yayılmacı, hegemonyacı, ırkçı Rum devleti ile ağız birliği içinde, kendi halkınızın bağımsızlığını, egemenliğini ve devletini reddetmektir. Kendi halkınızı, ambargocu, ırkçı, faşist Rum devletine yamalamaya çalışmaktır. Bunun için faşizmin ağa babası emperyalist ABD ve AB ile işbirliği yapmaktır. 

Sözde “barış adına” Rum yayılmacılığı ve FAŞİZMİ ile yaptığınız bu işbirliği sonucu, onları cesaretlendirerek, iki eşit devlete dayalı bir barış anlaşmasını engelleyen de sizsiniz. 

 Meclis’te ve sosyal medyada sergilediğiniz şirretlikle, yaygara ile bu gerçeklerin üstünü örtemezsiniz. Kıbrıs Türk Halkı, ırkçı Rum FAŞİZMİ ile işbirliğinizi biliyor... Biliyor ki size güvenmiyor ve tek başınıza iktidar olacak imkanı 50 yıldır size vermiyor.