TÜRK VE TÜRKİYE DÜŞMANLIĞINDA FETÖ SINIR TANIMIYOR!

Sosyal Medyada Paylaş!

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı tarafından gündeme getirilen ve Türk düşmanlığı ile dolu olan Yunan milli marşının ifşa edilmesine FETÖ’cü firari hain terörist elebaşı Adem Yavuz Arslan çok bozuldu! “Yunan’a laf yok, tanıdığım tüm Yunanlar candır” ifadelerini kullanan FETÖ’cü firari hain terörist elebaşı Adem Yavuz Arslan, TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı’yı da soykırım suçu ile yargılanmakla tehdit etti.

TÜRK VE TÜRKİYE DÜŞMANLIĞINDA FETÖ SINIR TANIMIYOR

FETÖ’cü firari hain terörist elebaşı Adem Yavuz Arslan, TÜRK DEGS Başkanı Doç. Dr. Cihat Yaycı’ya klavye başından tehditler savurdu. Yunan milli marşında ‘Daha fazla Türk kanı, daha fazla Türk kanı’ ifadelerinin yer aldığını belirttiği için FETÖ’cü firari hain terörist elebaşı Adem Yavuz Arslan’ın hedefi olan Yaycı, anlaşılan o ki Yunan'a sığınan, Yunan'ın kardeşi olan, isimlerini tarihe altın harflerle yazmayı amaçlayan FETÖ’yü de çıldırttı! Görüyoruz ki Türk ve Türkiye düşmanlığında FETÖ sınır tanımıyor!

FETÖ’CÜ FİRARİ HAİN TERÖRİST ELEBAŞI ADEM YAVUZ ARSLAN: “BU ARADA YUNANLILARA LAF YOK, TANIDIĞIM TÜM YUNANLILAR CANDIR.”

FETÖ’cü firari hain terörist elebaşı Adem Yavuz Arslan, “Başına gelecekleri bildiği için böyle saçma sapan şeyler yapıp ‘Benim cezai ehliyetim yok ki’ diyecek. Ama hiç kaçışı yok, Cihat Yaycı soykırım suçundan yargılanacaktır! Bu arada Yunanlılara laf yok, tanıdığım tüm Yunanlılar candır.” ifadelerini kullandı.

 

FETÖ DE 'YUNANLILAR KARDEŞİMİZDİR, ONLARIN İSİMLERİNİ TARİHE ALTIN VE SÜSLÜ GÜMÜŞ HARFLERLE YAZACAĞIZ' DEMİŞTİ!

TÜRK DEGS Başkanı Müstafi Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı’nın “Yunanistan gibi tembel, sadece laf yapan, paradan ve tatilden başka bir şey düşünmeyen milletlerin bizi anlaması ve bizimle savaşması mümkün değildir.” ifadelerini alıntılayan FETÖ’cü firari hain terörist elebaşı Adem Yavuz Arslan, anlaşılan o ki FETÖ elabaşının 'Yunanlılar kardeşimizdir, onların isimlerini tarihe altın ve süslü gümüş harflerle yazacağız' ifadelerine dayanmaya ve Türk düşmanı Yunan'a sığınmaya devam edecek gibi gözüküyor.