TURK DEGS SPOTIFY HESABINA FETO, YUNAN, RUM VE ERMENI SALDIRISI!

Sosyal Medyada Paylaş!

Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi (TÜRK DEGS)'nin Türk hak ve menfaatleri çerçevesinde akademik yayınlar ve sempozyumlar gerçekleştirmesinden rahat olan FETÖ, Yunan, Rum ve Ermeniler TÜRK DEGS Spotify hesabını şikayet yağmuruna tuttu...

TÜRK DEGS SPOTIFY HESABINA FETÖ, YUNAN, RUM VE ERMENİ SALDIRISI!

TÜRK DEGS'in akademik yayınlarının, sempozyumlarının, medya demeçlerinin yayımlandığı YouTube platformu ile koordineli olarak yayın yapan SPOTIFY hesabı, kullanıcılara podcast olarak Türk hak ve menfaatleri çerçevesinde akademik içerikler sunuyordu. TÜRK DEGS'in Türk hak ve menfaatleri çerçevesinde akademik yayınlar ve sempozyumlar gerçekleştirmesinden rahatsız olan FETÖ, Yunan, Rum ve Ermeniler yine rahat durmadı. TÜRK DEGS'in SPOTIFY hesabını şikayet yağmuruna tutan lobiler, podcast yayınlarının bir süre durdurulmasına ve kesintiye uğramasına neden oldu.

TÜRK DEGS AÇIKLADI: "SPOTIFY HESABIMIZ FETÖCÜ, YUNAN, RUM VE ERMENİLERCE ŞİKAYET EDİLMİŞ VE ENGELLENMİŞTİR"

Konuya ilişkin Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi yaptığı açıklamada, "Spotify hesabımız Fetöcü, Yunan, Rum ve Ermenilerce şikayet edilmiş ve engellenmiştir. Tekrar tüm bölümleri yüklüyoruz ve yayınlıyoruz. Değerli vatanperver takipçilerimize saygı ile duyurulur." ifadelerine yer verildi.

TÜRK DEGS'İN SPOTIFY YAYINLARINA ERİŞMEK İÇİN GÜNCEL LİNK TAKDİRLERİNİZE SUNULMUŞTUR;

 

https://open.spotify.com/show/1lJmgYTelPHp4XpzXPUi1a?si=yPJ1WjZ0S42O8ruuqtBW3g&nd=1